Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 36
mandag, 03-09-2018
08:05-15:05 Historie detektiverne 9SK HV
14:15-15:45 Teammøde 4.årgang 4A, 4B AC, EO, HR, KR, MF
14:15-17:35 Skolehjem samtaler 6B NHE, LN, PKJ
tirsdag, 04-09-2018
06:45-16:30 Skills Aalborg 8A, 8B, 8C, 8D BN, DB, JMJ, LL
08:05-15:05 Historie detektiverne 9SK HV
15:15-18:35 Skolehjem samtaler 6B
15:30-17:00 MED møde AJ, BKH, CHL, DHJ, KM, NEK, PEO
17:30-19:00 Forældremøde 9.årgang 9NF, 9PM, 9SB, 9SK AFN, AJ, CS, HV, IT, MS, TG
onsdag, 05-09-2018
08:05-15:05 Historie detektiverne 9SK HV
12:40-14:00 SFO-personalemøde AC, ADS, AGS, AMS, CPC, DHJ, JSN, KK, MVE, NEK, PEO, SNA, TL
14:15-15:45 Teammøde 2 årgang AMS, JG, LJ, NEK, SL
torsdag, 06-09-2018
14:00-15:30 Teammøde AKTU AKTU DHJ, KFO, KH, KL, MK, MVE, PL, PBK
Uge 37
tirsdag, 11-09-2018
15:30-17:00 PLC møde CHL, CM, EGJ, EM, EO, IT, KR, LJ, PEO, PKJ, PM, RT, TH, MHJ
onsdag, 12-09-2018
11:05-12:00 Mølleparkens legeplads 3A, 3B AGS, CPC
14:15-15:45 Teammøde 2 årgang AMS, JG, LJ, NEK, SL
19:00-21:30 Skolebestyrelsesmøde AJ, SL, CHL, MHJ, MHY, PEO
torsdag, 13-09-2018
14:00-15:30 Teammøde AKTU AKTU DHJ, KFO, KH, KL, MK, MVE, PL, PBK
Uge 38
mandag, 17-09-2018
14:15-15:45 Teammøde 4.årgang 4A, 4B AC, EO, HR, KR, MF
tirsdag, 18-09-2018
15:15-17:00 Fællesmøde inklusion CHL, MHJ, MHY, PEO, AFN, AJ, ANB, ASØ, BK, BKH, BL, BN, CA, CB, CM, CR, CS, CSG, DB, DE, DL, DNY, DV, EGJ, EJ, EM, EO, FR, HLA, HR, HV, IT, JG, JH, JK, JKR, JMJ, KFO, KH, KJ, KL, KM, KME, KR, KS, LIN, LJ, LL, LN, LUC, LØ, MB, MF, MHH, MK, MKF, MLK, MLS, MM, MN, MS, MW, NHE, PBK, PH, PKJ, PL, PM, PVJ, RH, RN, RT, SK, SL, SML, TG, TH, XX, XY, BM, DHJ, HJ, LØ
onsdag, 19-09-2018
12:40-14:00 SFO-personalemøde AC, ADS, AGS, AMS, CPC, DHJ, JSN, KK, MVE, NEK, PEO, SNA, TL
14:15-15:45 Teammøde 2 årgang AMS, JG, LJ, NEK, SL
torsdag, 20-09-2018
08:30- Lejrskole i Skagen AKTU DHJ, KL, KH, MVE, PL
14:00-15:30 Teammøde AKTU AKTU DHJ, KFO, KH, KL, MK, MVE, PL, PBK
fredag, 21-09-2018
- Lejrskole i Skagen AKTU DHJ, KL, KH, MVE, PL
Uge 39
tirsdag, 25-09-2018
15:30-17:00 Afdelingsmøde - alle afdelinger AMS, BF, BK, BKH, BM, CPC, CSG, EGJ, HJ, HLA, JG, JKR, KB, LJ, LØ, MJ, MM, NEK, NHE, PEO, SL, TL, VJ, ADS, AC, CA, CHL, DV, EM, EO, FR, HR, JK, KM, KR, LN, MB, MF, MHH, PKJ, RN, SNA, MW, AFN, AJ, ASØ, BL, BN, CM, CR, CS, DB, DE, DHJ, DL, DNY, HV, IT, JMJ, KFO, KJ, KK, KL, KME, LL, MHJ, MK, MLK, MLS, MS, PBK, PH, PL, PM, PVJ, RT, SK, TG, TH, KH, JSN, MHY, MVE
17:15- Forældremøde AKT AKTI, AKTM, AKTU
onsdag, 26-09-2018
14:15-15:45 Teammøde 2 årgang AMS, JG, LJ, NEK, SL
torsdag, 27-09-2018
14:00-15:30 Teammøde AKTU AKTU DHJ, KFO, KH, KL, MK, MVE, PL, PBK